Nenašli ste, čo ste hľadali, alebo potrebujete poradiť? volajte 0948 886 221 Pondelok - piatok 8:00 - 19:00

Potrebujete označiť vašu prevádzku? alebo naviesť zákazníka na správny smer?

Reklamná tabuľa je jednou z najjednoduchších a najdostupnejších možností

Aké materiály používame?

Palfoam PVC

Materiál vhodný na umiestnenie hlavne do interiéru a krátkodobo do exteriéru. Je to Penová PVC doska v rôznych hrúbkach, najčastej 3 a 5mm

Komatex PVC (najpoužívanejší)

Materiál vhodný na umiestnenie do interiéru aj exteriéru. Je to Penová PVC doska v rôznych hrúbkach, najčastej 3 a 5mm​. Je tvarovo stabilnejšia ako Palfoam, ale nie až tak ako Dibond. Používa sa najčastejšie.

Hliníkovo-plastový kompozit (dibond)

Materiál je vhodný hlavne do exteriéru, je veľmi odolný a tvarovo stály. Znamená to, že ani po niekoľkých rokoch sa nedeformuje a nevlní tak ako PVC dosky.

KAPA doska

Používa sa len v interiéry, je veľmi ľahká slúži ako podklad pre umelecké diela, fotografie, prípadne na miestach kde nehrozí mechanické poškodenie.

Vyrobíme Vám reklamnú tabulu podľa vašich želaní.
Tabule vyrábame z penových dosiek, plastovo-hliníkového kompozitu alebo iných materiálov podľa konkrétneho využitia a umiestnenia. Na dosku sa aplikuje potlačená samolepiaca fólia, alebo grafika vyrezávaná zo samolepiacich fólií. Je možnosť použiť rôzne kreatívne materiály ako reflexnú, metalickú fóliu… Tabule môžu byť slúžiť ako informačné, reklamné, orientačné, ako označenie vašej prevádzky, číslovanie regálov v skladoch… Cena závisí od veľkosti tabule, od druhu použitých fólií, životnosti a grafického spracovania.

Chcem nezáväzne vypočítať cenu
Cena behom 1 hodiny

Vyplňte nám tento formulár a cenu Vám spravíme čo najrýchejšie. V pracovné dni v priebehu 1 hodiny.

Ako môžu vyzerať aj vaše tabule?​

Close Menu
×
×

Cart