Nenašli ste, čo ste hľadali, alebo potrebujete poradiť? volajte 0948 886 221

Potrebujete nálepky?

Nálepky sú používané všade okolo nás a takmer každá firma sa už stretla s problémom kde ich vyrobiť.

Vyrábame nálepky akýchkoľvek tvarov expresne rýchlo a za najlepšie ceny!

Vypočítajte si cenu

zadajte výšku a šírku nálepky v milimetroch a počet kusov

Výška (mm):
Šírka (mm):
Počet

Celkom: 0 (0 €/ks) vrátane DPH
0 € bez DPH

Chcem objednať nálepky

Vytlačíme Vám akékoľvek nálepky potrebujete
Každú zákazku individuálne posúdime a vyberieme technológiu výroby vhodnú pre použitie vašich nálepiek.

Kalkulácia nálepiek je prispôsobená na univerzálne PVC samolepky ktoré majú široké možnosti využitia. Ak z vašej objednávky zistíme, že nálepky môžeme tlačiť aj inou technológiou (napr. digitálna laserová tlač na polyesterovú fóliu), navrhneme Vám ešte pred výrobou takúto možnosť a cenu prípadne znížime.

  • vhodné pre množstvo od pár kusov až po tisíce
  • vodeodolné
  • vysoká kvalita tlače
  • možnosť orezať do akéhokoľvek tvaru
  • dodané na hárkoch
  • vhodné na akékoľvek využitie

Najčastejšie otázky zákazníkov

Môžu mať nálepky akýkoľvek tvar?
Áno, nálepky Vám vieme vyrezať do akéhokoľvek tvaru.

Akú technológiu tlače používate?
Vždy takú aby vaše nálepky boli čo najlepšie vzhľadom na ich použitie a splnili vaše očakávania. Preto nám prosím vyplňte pri ojbednávaní aj políčko „použitie nálepiek“ vieme tak vybrať technológiu a materiál priamo pre Vás.
Univerzálne nálepky tlačíme technológiou HP latex na PVC fólie, ak vaše nálepky budú slúžiť napr. ako etikety na flašky, krabičky zvolíme technológiu hárkovej laserovej digitálnej tlače na polyesterovú fóliu ktorá má vyššie rozlíšenie a ostrosť v malých detailoch. Vždy vyberieme najvhodnejší spôsob priamo pre Vás.

Máme vlastné grafické podklady, ako Vám ich dodáme?
Po odoslaní objednávky bude v druhom kroku možnosť pridať súbory. Môžete nám ich tiež poslať cez ÚSCHOVŇU, alebo nám ich jednoducho zašlite na náš email ktorý nájdete v kontaktoch

Ako dlho trvá výroba
Bežne objednávané množstvá nálepiek (niekoľko stoviek kusov až tisíce) vyrábame v priebehu 1-2 dní. Ak potrebujete presnejší termín výroby alebo nálepky potrebujete urgentne, prosím kontaktujte nás, alebo to napíšte do popisu nálepky v objednávke.

Ako zaplatím?
Zaplatiť môžete na dobierku priamo kuriérovi, vopred prevodom na účet podľa faktúry. Alebo v hotovosti pri prevzatí u nás (len po telefonickej, alebo mailovej dohode). Pri osobnom odbere u nás nepríjmame platbu kartou.

Ako nálepky dostanem?
Objednávky odosielame kuriérom DPD, prípadne je možné ich vyzdvihnúť u nás v Pezinku (po dohode) alebo využiť výdajné miesto zásielkovne.

Akú majú životnosť?
Životnosť bežných PVC nálepiek v interiéry je mnoho rokov. Veľmi záleží od toho či sú mechanicky namáhané. V exteriéry je životnosť bežných nálepiek 3-6 rokov, tak isto záleží na konkétnom umiestnení a vonkajších vplyvoch. Pre zvýšenie životnosti Vám vieme nálepky laminovať, zvýši sa tak ich odolnosť voči oteru a chemickým látkam. Pre bližšie informácie ohľadom životnosti v konkrétnych podmienkach nás kontakujte. Tiež nezabudnite vyplniť aj políčko „použitie nálepiek“ aby sme vedeli pre vás vybrať vhodnú technológiu výroby.

Sú nálepky vodeodolné?
Áno, nálepky sú odolné voči vlhku a vode.

V akom formáte vám môžen poslať súbory?
Súbory nám môžete poslať vo formáte pdf, ai, cd, eps, jpg, jpeg, png, tiff, bmp a iné. Pokiaľ nálepka obsahuje dlhšie texty, napíšte ich do emailu, alebo pošlite v textovom súbore pdf, doc, txt…

Budem platiť za grafickú prípravu?
Jednoduchá textová grafika je v cene, ak by bolo potrebné účtovať grafické práce vždy vás na to dopredu upozorníme, nestane sa tak, že by ste boli nepríjemne prekvapení z finálnej ceny.

Na aký materiál tlačíte?
Štandardné nálepky tlačíme na PVC alebo polyesterové fólie. Materiál vyberieme čo najlepšie podľa spôsobu použitia vašich nálepiek.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku ?

Zavolajte nám na 0948 886 221
napíšte email na info(presi).sk
alebo použite chatovacie okno vpravo dole na stránke

Neviete si poradiť?

Som priravený pomôcť Vám,
ak máte akékoľvek otázky kontaktujte ma.

Matej Chmela, PRESI s.r.o.
0948 886 221
info(zavináč)presi.sk

Povedali o nás

"Komunikácia bola bezproblémová, nálepky mi spravili presne podľa mojich predstáv, vyzdvihla som ich na druhý deň. Určite doporučujem"
Ivana, Pezinok
"Jednoduchá objednávka, rýchle dodanie, odporúčam"
Andrej, Bratislava
"Dali sme tlačiť nálepky s našim firemným logom, všetko prebehlo vporiadku tak ako sľúbili. Spokojnosť."
Tomáš, Žilina
"Vo firme PRESI si pravidelne nechávame tlačiť etikety na naše prírodné produkty. S kvalitou výroby aj komunikáciou sme maximálne spokojní. Určite by sme odporučili."
Michal, Trnava
"Objednali sme si etikety na víno, ochotne nám pomohli s grafikou a doručili objednávku behom pár dní, môžem len odporúčať"
Jana, Pezinok

Aj takto môžu vyzerať vaše nálepky

Close Menu
×
×

Cart