Nenašli ste, čo ste hľadali, alebo potrebujete poradiť? volajte 0948 886 221 Pondelok - piatok 8:00 - 19:00

Potrebujete nálepky?

Nálepky sú používané všade okolo nás a takmer každá firma sa už stretla s problémom kde ich vyrobiť.

Vyrábame nálepky akýchkoľvek tvarov expresne rýchlo a za výborné ceny!

Vypočítajte si cenu

zadajte výšku a šírku nálepky v milimetroch a počet kusov

K cene je pripočítaná suma 12€ s DPH za graficke práce.
Cena je zatiaľ predbežná, finálnu cenu vám vypočítame keď pozrieme na vaše požiadavky prípadne priložené súbory. Ak nebudete súhlasiť, objednávku jednoducho zrušíme.
Toto je minimálna cena objednávky. Môžete zvýšiť počet nálepiek alebo zväčšiť ich rozmer.

Celkom: {{ formatCurrency(finalPriceWithTax + (graphicPrice * 1.2)) }} € ({{ formatCurrencyToThree((finalPriceWithTax + (graphicPrice * 1.2))/quantity) }} €/ks) vrátane DPH
{{ formatCurrency((finalPriceWithTax / 1.2) + graphicPrice) }} € bez DPH

Popis

Použitie nálepiek

Grafické podklady

Subory s grafikou (logo, obrázky...) nám budete môcť pridať v druhom kroku po odoslaní objednávky
Súbory môžete tiež zaslať priamo na email info(zavináč)presi.sk alebo ak sú veľmi veľké použite online úložisko ÚSCHOVŇA

Fakturačná adresa

Doručenie

Platba

Zhrnutie

Celkom: {{ formatCurrency(finalPriceWithTax + (graphicPrice * 1.2) + (shippingPrice * 1.2) + (paymentPrice * 1.2)) }} € s DPH
({{ formatCurrency(finalPriceWithTax/1.2 + graphicPrice + shippingPrice + paymentPrice) }} € bez DPH)

Objednávka sa stáva záväznou až po následnom schválení náhľadu ktorý vám zašleme mailom na kontrolu.

Prečo si vybrať nás?

Pomôžeme Vám s prípravou grafiky

Ak nemáte grafiku na tlač, alebo ju potrebujete upraviť, radi vám pomôžeme. Jednoduchá príprava je v cene, náročnejšia je účtovaná zvlášť. Vždy vám cenu napíšeme ešte pred tým ako sa do toho pustíme a počkáme na vaše schválenie.

Rýchle dodanie

Bežne objednávané množstvá nálepiek vyrábame behom 1-2 dní

Ručíme za kvalitu

Ručíme za kvalitu vyhotovených nálepiek. Ak s ňou nebudete spokojní, prosím kontaktujete nás a problém vyriešime. Pri objednávkach nad 150€ vám radi zdarma pripravíme nátlačok

Zasielame po celom Slovensku

Nálepky posielame kuriérom DPD, prípadne môžete využiť jedno z viac ako 500 výdajných miest Zásielkovne.

Vytlačíme Vám akékoľvek nálepky potrebujete
Každú zákazku individuálne posúdime a vyberieme technológiu výroby vhodnú pre použitie vašich nálepiek.

Kalkulácia nálepiek je prispôsobená na univerzálne PVC samolepky ktoré majú široké možnosti využitia. Ak z vašej objednávky zistíme, že nálepky môžeme tlačiť aj inou technológiou (napr. digitálna laserová tlač na polyesterovú fóliu), navrhneme Vám ešte pred výrobou takúto možnosť a cenu prípadne upravíme.

  • vhodné pre množstvo od pár kusov až po tisíce
  • vodeodolné
  • vysoká kvalita tlače
  • možnosť orezať do akéhokoľvek tvaru
  • dodané na hárkoch alebo jednotlivo narezané
  • vhodné na akékoľvek využitie do interiéru alebo exteriéru

Laminácia ?

Kedy vybrať lamináciu ?
V prípade, že budú vaše nálepky mechanicky namáhané, často umývané, „šúchané“ odporúčame lamináciu vybrať. Zvýši sa tak odolnosť vytlačenej grafiky.

Samotná fólia bez laminácie je odolná bežnému zaobchádzaniu, vode, slnku…

Najčastejšie otázky zákazníkov

Môžu mať nálepky akýkoľvek tvar?
Áno, nálepky Vám vieme vyrezať do akéhokoľvek tvaru.

Viete nálepky narezať na jednotlivé kusy? alebo budú na hárkoch?
Ak potrebujete nálepky narezať na samostnatné kusy, napíšte nám to prosím do popisu, inač budú nálepky dodané na malých hárkoch

Akú technológiu tlače používate?
Vždy takú aby vaše nálepky boli čo najlepšie vzhľadom na ich použitie a splnili vaše očakávania. Preto nám prosím vyplňte pri ojbednávaní aj políčko „použitie nálepiek“ vieme tak vybrať technológiu a materiál priamo pre Vás.
Univerzálne nálepky tlačíme technológiou HP latex na PVC fólie, ak vaše nálepky budú slúžiť napr. ako etikety na flašky, krabičky zvolíme technológiu hárkovej laserovej digitálnej tlače na polyesterovú fóliu ktorá má vyššie rozlíšenie a ostrosť v malých detailoch. Vždy vyberieme najvhodnejší spôsob tlače priamo pre Vás.

Máme vlastné grafické podklady, ako Vám ich dodáme?
Po odoslaní objednávky bude v druhom kroku možnosť pridať súbory. Môžete nám ich tiež poslať cez ÚSCHOVŇU, alebo nám ich jednoducho zašlite na náš email ktorý nájdete v kontaktoch

Ako dlho trvá výroba
Bežne objednávané množstvá nálepiek (niekoľko stoviek kusov až tisíce) vyrábame v priebehu 1-2 dní. Ak potrebujete presnejší termín výroby alebo nálepky potrebujete urgentne, prosím kontaktujte nás, alebo to napíšte do popisu nálepky v objednávke.

Ako zaplatím?
Zaplatiť môžete na dobierku priamo kuriérovi, vopred prevodom na účet podľa faktúry. Alebo v hotovosti pri prevzatí u nás (len po telefonickej, alebo mailovej dohode). Pri osobnom odbere u nás nepríjmame platbu kartou.

Ako nálepky dostanem?
Objednávky odosielame kuriérom DPD, prípadne je možné ich vyzdvihnúť u nás v Pezinku (po dohode) alebo využiť výdajné miesto zásielkovne.

Akú majú životnosť?
Životnosť bežných PVC nálepiek v interiéry je mnoho rokov. Veľmi záleží od toho či sú mechanicky namáhané. V exteriéry je životnosť bežných nálepiek 2-6 rokov, tak isto záleží na konkétnom umiestnení a vonkajších vplyvoch. Pre zvýšenie životnosti Vám vieme nálepky laminovať, zvýši sa tak ich odolnosť voči oteru a chemickým látkam. Pre bližšie informácie ohľadom životnosti v konkrétnych podmienkach nás kontakujte. Tiež nezabudnite vyplniť aj políčko „použitie nálepiek“ aby sme vedeli pre vás vybrať vhodnú technológiu výroby.

Sú nálepky vodeodolné?
Áno, nálepky sú odolné voči vlhku a vode.

V akom formáte vám môžen poslať súbory?
Súbory nám môžete poslať vo formáte pdf, ai, cd, eps, jpg, jpeg, png, tiff, bmp a iné. Pokiaľ nálepka obsahuje dlhšie texty, napíšte ich do emailu, alebo pošlite v textovom súbore pdf, doc, txt…

Budem platiť za grafickú prípravu?
Jednoduchá textová grafika je v cene, ak by bolo potrebné účtovať grafické práce vždy vás na to dopredu upozorníme, nestane sa tak, že by ste boli nepríjemne prekvapení z finálnej ceny.

Na aký materiál tlačíte?
Štandardné nálepky tlačíme na PVC alebo polyesterové fólie. Materiál vyberieme čo najlepšie podľa spôsobu použitia vašich nálepiek. Preto nám prosím napíšte aj ako budete nálepky používať, vieme Vám tak lepšie poradiť a vybrať vhodný materiál.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku ?

Zavolajte nám na 0948 886 221
napíšte email na info(presi).sk
alebo použite chatovacie okno vpravo dole na stránke

Potrebujete poradiť?

Som priravený pomôcť Vám, ak máte akékoľvek otázky kontaktujte ma. Matej Chmela, PRESI s.r.o. 0948 886 221 info@presi.sk

Povedali o nás

"Veľká spokojnosť s prístupom k zákaznikovi, pán Chmela vedel poradiť a pomocť s finalizáciou nálepky. Určite budem objednávať znova a rád odporučím túto firmu aj svojím známim. "
Vladimír Novotný
"Komunikácia bola bezproblémová, nálepky mi spravili presne podľa mojich predstáv, vyzdvihla som ich na druhý deň. Určite doporučujem"
Ivana, Pezinok
"Jednoduchá objednávka, rýchle dodanie, odporúčam"
Andrej, Bratislava
"Dali sme tlačiť nálepky s našim firemným logom, všetko prebehlo vporiadku tak ako sľúbili. Spokojnosť."
Tomáš, Žilina
"Vo firme PRESI si pravidelne nechávame tlačiť etikety na naše prírodné produkty. S kvalitou výroby aj komunikáciou sme maximálne spokojní. Určite by sme odporučili."
Michal, Trnava
"Objednali sme si etikety na víno, ochotne nám pomohli s grafikou a doručili objednávku behom pár dní, môžem len odporúčať"
Jana, Pezinok
"100 % spokojnosť so spoluprácou. "
K-plast, v.d. Nová Baňa
"Skvele sluzby, sme velmi spokojny. "
The Monogram Factory

Aj takto môžu vyzerať vaše nálepky

Close Menu
×
×

Cart