Potrebujete nálepky?

Nálepky sú používané všade okolo nás a takmer každá firma sa už stretla s problémom kde ich vyrobiť.

Vyrábame nálepky akýchkoľvek tvarov expresne rýchlo a za najlepšie ceny!

Spočítajte si cenu

Celková cena: 0 €   (0 €/ks) bez DPH

(0 € s DPH)

Nezáleží na tvare nálepky, vždy zadávajte hodnotu najväčšej šírky a najväčšej výšky, tak ako je na obrázku:

Prečítajte si najčastejšie otázky zákazníkov

Áno, nálepky Vám vieme vyrezať do akéhokoľvek tvaru.

Grafické súbory alebo texty môžete pridať pri vytváraní objednávky, odoslať nám ich cez ÚSCHOVŇU, alebo nám ich jednoducho zašlite na náš email:

Nevadí, naši grafici Vám radi pripravia grafický návrh podľa vašich požiadaviek. Jednoduché grafické práce sú v cene tlače. Zložitejšie sú účtované zvlášť. Nebojte sa ale, v prípade, že ich bude nutné účtovať dopredu Vás na to upozorníme a Vy sa rozhodnete, či ponuku akceptujete.

Súbory nám môžete poslať vo formáte pdf, ai, cd, eps, jpg, jpeg, png, tiff, bmp a iné. Pokiaľ nálepka obsahuje dlhšie texty, napíšte ich do emailu, alebo pošlite v textovom súbore pdf, doc, txt...

Bežne objednávané množstvá nálepiek (niekoľko stoviek kusov) Vám vieme vyrobiť a odoslať do 24 hodín.
V prípade, že sa jedná o nálepky ktoré majú biely okraj, tak vám ich vo väčšine prípadoch vieme vyhotoviť už do niekoľkých hodín, alebo na počkanie.

Nálepky zasielame kuriérom DPD (v cene 3,90 €), alebo si ich môžete vyzdvihnúť u Nás v Pezinku na ulici Drevárska 23.

Zaplatiť môžete na dobierku priamo kuriérovi, alebo vopred prevodom na účet podľa faktúry. Pri osobnom prebratí v Pezinku dostanete faktúru a zaplatíte prevodom, hotovosť neakceptujeme.

Nálepky dostanete na hárkoch silikónového papiera, jeho rozmer urpravíme podľa veľkosti nálepiek a ich počtu, pri malých nálepkách je to zvyčajne formát cca A4 (kancelársky papier). Netlačíme na úzke kotúče.

Tlačíme na PVC materiály. Základné matné a lesklé biele, alebo rôzne kreatívne, holografické, metalické, reflexné... (viac info telefonicky alebo mailom)

Áno, sú odolné vode a vlhku.

Životnosť bežných nálepiek v interiéry je cca 2-8 rokov. Veľmi záleží od toho či sú mechanicky namáhané. V exteriéry je životnosť kratšia, tak isto záleží na konkétnom umiestnení a vonkajších vplyvoch. Pre zvýšenie životnosti Vám vieme nálepky laminovať, zvýši sa tak ich odolnosť voči oteru a chemickým látkam.

Nie, tlačíme len v štandardnom móde (CMYK), to znamená, že pri tlači na transparentnú fóliu budú biele miesta v grafike priehľadné. Preto záleží na tom na akom povrchu bude takáto nálepka umiestnená.

Farebný odtieň sa môže nepatrne lýšiť, keďže monitor zobrazuje farby inou technológiou ako tlačiareň a nie je to dôvod na reklamáciu. V prípade pochybností, Vám vieme vytlačiť vzorku.

Áno, nálepky Vám vieme vyrobiť aj na počkanie, podmienka je ale že musia mať biely, minimálne 2 mm široký okraj aby ich bolo možné okamžite po tlači rezať. O možnostiach Vás informujeme emailom alebo telefonicky.


Ukážka hotových nálepiek

Neviete si poradiť?

Som priravený pomôcť Vám, ak máte akékoľvek otázky kontaktujte ma.

Matej Chmela, PRESI s.r.o.
0948 886 221

Povedali o nás

"Jednoduchá objednávka, rýchle dodanie, odporúčam"

Andrej, Bratislava

"Komunikácia bola bezproblémová, nálepky mi spravili presne podľa mojich predstáv, vyzdvihla som ich na druhý deň. Určite doporučujem"

Ivana, Pezinok

"Dali sme tlačiť nálepky s našim firemným logom, všetko prebehlo vporiadku tak ako sľúbili. Spokojnosť."

Tomáš, Žilina

"Vo firme PRESI si pravidelne nechávame tlačiť etikety na naše prírodné produkty. S kvalitou výroby aj komunikáciou sme maximálne spokojní. Určite by sme odporučili."

Michal, Trnava

S čím pomôžeme?